2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Braniewo
Dodane 22 kwietnia 2024

Mrówka Braniewo zatrudni KASJER\SPRZEDAWCA

Lokalizacja

Braniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Kasjer-sprzedawca w MRÓWKA BRANIEWO

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Wymagania:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.

  • Dyspozycyjności.

  • Entuzjazmu i chęci do pracy.

  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

  • Zaangażowania.

  • Doświadczenie i umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Braniewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Braniewo
ID: 831884306