2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 22 kwietnia 2024

MrGarden w Grudziądzu zatrudni Pracowników produkcji-montaż

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MrGarden Sp. z o.o. w Grudziądzu jest firmą działającą na rynku lokalnym oraz międzynarodowym od 2016 roku. Spółka należy do grupy kapitałowej firmy Stelmet S.A. największego w Polsce i jednego z największych producentów architektury ogrodowej.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik produkcji -montażysta

(Operator maszyn do obróbki drewna-montaż)

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie procesu montażu wyrobu gotowego przy pomocy linii montażowych oraz montażu ręcznego na stołach montażowych;

  • ustawianie i kontrolowanie ustawień obsługiwanych maszyn;

  • wykonywanie założonych planów produkcyjnych;

  • kontrola jakości w procesie produkcji.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z montażem;

  • mile widziane doświadczenie związane z montażem mebli, tapicerowaniem będzie dodatkowym atutem;

  • mile widziane umiejętności posługiwania się gwoździarkami, zszywaczami pneumatycznymi;

Oferujemy:

-  zatrudnienie na umowę o pracę;

- Świadczenia dodatkowe: karta MultiSport, paczki mikołajkowe dla dzieci do lat 14-tu, premie świąteczne, karnety żużlowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail podany na naszej stronie www.mrgarden.com.pl lub osobiście w Dziale Kadr Zakładu w Grudziądzu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę MrGarden Sp. z o.o..” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez MrGarden Sp. z o.o.. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji jest MrGarden Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gorzowska 20,65-127 Zielona Góra, . Jeśli chcesz wiedzieć, jak chronimy Twoje dane, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności na stronie www.mrgarden.com.pl

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 888561348