2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 01 maja 2024

Montowanie przekaźników - EDE- stawka 15,19 euro brutto

Wynagrodzenie

9 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Montowanie przekaźników - stawka 15,19 euro brutto

Lubisz precyzyjną pracę? Może masz podobne doświadczenie ?

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy przy montowaniu przekaźników.

Praca na jedną zmianę, 5 dni w tygodniu, na długi czas!

stawka 15,19 euro brutto na godzinę na która składa się podstawa w wysokości 14,40 euro brutto oraz dodatek ADV do każdej godziny w wysokości 5,62 %

Firma, dla której prowadzimy rekrutację specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla kolejowego transportu towarowego, pasażerskiego i sektora przemysłowego.

Zakres obowiązków:

- montowanie przekaźników szeregowych w wielkościach do około 50 sztuk w partiach do kilkuset dziennie (przyuczymy Cię do tego zadania ważne, abyś była/był dokładana/y i precyzyjna/y),

- wykonywanie pomiarów (elektrycznych) i kontrolowanie wizualne produktów,

- powtarzanie prac wykonywanych systematycznie i z dużą dokładnością.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego,

- mile widziane doświadczenie i umiejętności wykonywania precyzyjnych prac montażowych, mechanicznych i elektrycznych itp.,

- sprawność motoryczna,

- dobry wzrok w związku z wielkością elementów oraz umiejętność rozróżniania kolorów,

- gotowość do przyuczenia do pracy na różnych stanowiskach, w różnych oddziałach,

- proaktywna postawa, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność, ale również umiejętność pracy w grupie,

- umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku,

- zdolność pracy pod presją czasu,

- umiejętność pracy z komputerem/ekranem dotykowym i (stosunkowo prostymi) programami do kontroli produkcji.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń +48**********39 Małgorzata bądź aplikuj

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914249525