2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Płock
Dodane 23 maja 2024

Monterzy instalacji wod- kan instalacje zewnętrzne

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma VENTI Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje

Brygady Monterów instalacji wod-kan - instalacje zewnętrzne

na terenie Płocka

Zadania:

- wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych;

- układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia;

- montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu;

- usuwanie awarii wodociągowych;

Wymagania:

- doświadczenie w branży sanitarnej i motywacja do pracy

Mile widziane kursy w zakresie: obsługi zgrzewarek, zagęszczarek, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

Oferujemy:

- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- ubezpieczenie grupowe,

- zatrudnienie w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłanie CV za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 920361806