2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Janki
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter zamków / elektrozaczepów

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BIRA to polski producent elektrozaczepów i zamków z ponad 30 letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • prace obróbcze i montażowe niewielkich elementów

  • obsługa prostych przyrządów produkcyjnych, maszyn i narzędzi

Nasze wymagania

  • zdolności manualne do prac precyzyjnych oraz dbałość o szczegóły

  • pełne zaangażowanie i pracowitość

  • dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność

  • doświadczenie w pracach ślusarskich lub montażowych mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy w systemie jednozmianowym (istnieje możliwość dostosowania godzin pracy)

  • pełen zakres szkoleń i przygotowanie do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 912378359