2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
DB Cargo Polska S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik z uprawnieniami SEP do 1 kV - praca na jedną zmianę

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w lokalizacji - Rybnik.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w sprawności, bieżące naprawy i przeglądy urządzeń łączności przewodowej i bezprzewodowej

  • Organizowanie prac podczas montażu, przeniesienia, konserwacji, przeglądów okresowych urządzeń radiołączności na posterunkach ruchu kolejowego i pojazdach trakcyjnych

  • Wykonywanie pomiarów diagnostycznych urządzeń radiołączności w zakresie systemów VHF/GSM-R, ich instalacji antenowych i zasilających z wykorzystaniem testerów radiokomunikacyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji przeglądów okresowych, sporządzanie kart przeglądów, aktualizacja prowadzonej dokumentacji

  • Wykonywanie napraw bieżących, remontów, pomiarów i regulacji urządzeń

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 884436990