2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Chylonia
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter wyrobów jubilerskich

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S&A jewellery design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnym i jest doceniana za jakość oferowanych produktów, konsekwencję w kreowaniu trendów i innowacyjność. Nasza biżuteria zdobywa uznanie na najbardziej prestiżowych targach jubilerskich na całym świecie, jako że tworzone kolekcje są nowoczesne i oryginalne, dopasowane do potrzeb klienta i rynku zbytu.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Montera wyrobów jubilerskich

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż biżuterii z dostarczonych elementów składowych;

  • Spawanie na PUK;

  • Zakuwanie kamieni w gotowe odlewy srebrne lub złote;

  • Wklejanie kamieni do gotowych odlewów srebrnych lub złotych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w montażu biżuterii srebrnej;

  • Uzdolnienia manualne;

  • Dokładność, skrupulatność i spostrzegawczość;

  • Zmysł artystyczny;

  • Zdolność organizacji własnego stanowiska oraz czasu pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania;

  • Pracę w podstawowym systemie czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-14:30);

  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach;

  • Pracę w branży z produktem marki premium;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 906381942