2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Leszno
Dodane 17 maja 2024

Monter wyposażeń do hodowli drobiu - 27-30 zł netto/h / Praca od zaraz

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

MONTER WYPOSAŻEŃ DO HODOWLI DROBIU

Stawka - 27 zł - 30 zł netto/h na rękę + premie uznaniowe.

Praca tygodniowo 50-60 h

Możliwość noclegu dla pracowników przyjezdnych na terenie Leszna wraz z naszymi pracownikami.

Zakres obowiązków:

  • montaż wyposażenia hodowlanego na fermach drobiu na terenie Polski

  • współpraca z zespołem monterów przy montażu wyposażenia

  • serwis sprzętu hodowlanego na fermie drobiu.

Zatrudnimy również Obcokrajowców - zajmiemy się wyrobieniem dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • Rzetelność wykonywania zadań,

  • Zaangażowanie,

  • Uczciwość,

  • Chęć rozwoju umiejętności,

  • Brak nałogów,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, zwyżkę

Oferujemy:

  • Transport z Leszna do miejsca wykonywania montażu oraz z pracy do siedziby firmy

  • Zakwaterowanie (opcjonalnie dla osób przyjezdnych)

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 862560311