2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Stargard
Dodane 21 maja 2024

Monter wykładzin PCV, dywanowych, paneli

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

AMAR Mariusz Makowski z siedzibą w Stargardzie poszukuje Montera wykładziny do stałej współpracy na podstawie umowy o pracę.

Opis stanowiska:

- Montaż i układanie wykładzin dywanowych, PCV oraz innych materiałów podłogowych w budynkach

- Współpraca z innymi pracownikami przy realizacji projektów budowy i remontu

- Utrzymanie sprzętu i narzędzi w dobrym stanie technicznym

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu wykładzin

- Znajomość materiałów podłogowych, technik układania i narzędzi

- Dokładność, dbałość o szczegóły i estetykę wykonania

- Prawo jazdy kat. B

- Dobra sprawność fizyczna

- Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 4000 zł netto miesięcznie(na rękę)

- Stabilne zatrudnienie

- Elastyczny czas pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 919977141