2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Junikowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Montaż robotów i zaawansowanych urządzeń mechatronicznych 6800 zł!

Wynagrodzenie

6 800 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Międzynarodowy koncern, światowy lider produkcji zaawansowanych urządzeń do transportu wewnętrznego, poszukuje Panie i Panów na stanowisko: MONTER. W naszej firmie zatrudniamy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, bo wierzymy w ich potencjał. Firma funkcjonuje na międzynarodowym rynku od 40 lat.

Lokalizacja miejsca pracy: Poznań, Plewiska

Bezpłatnie pomagamy cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę).

Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jeśli jesteś absolwentem szkoły branżowej, technikum lub studentem zaocznym istnieje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy.

Zachęcamy do aplikowania niezależnie od wcześniejszego doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:

  • montaż elementów pneumatyki, automatyki, czujników, itp.

  • montaż maszyn i urządzeń na podstawie rysunków złożeniowych i dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka,

  • umiejętność korzystania z rysunków technicznych,

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania - na start 6800 zł,

  • bonus powitalny po przepracowaniu 3 miesięcy + 1000!

  • możliwość sfinansowania szkolenia SEP lub na wózki widłowe,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - od pierwszego dnia!

  • odzież roboczą,

  • kompleksowe przeszkolenie do pracy na wybranym stanowisku,

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla osób chętnych,

  • rozwój zawodowy prowadzący do awansu,

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA MONTER na numer 69*******51, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.

Zapraszamy do aplikacji za pomocą OLX

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutacje prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 911315388