2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter wod-kan/Pomocnik montera wod-kan

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wykonywanie prac związanych z wykonywaniem kanalizacji, wodociągów i połączeń gazowych.
  • NASZE OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie jako monter/ pomocnik montera;
  • Znajomość systemów montażowych takich jak zgrzewanie elektrooporowe, zgrzewanie doczołowe, systemy łączeń materiałów kanalizacyjnych, wodociągowych, gazowych;
  • Umiejętność pracy z niwelatorem;
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników.
  • Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej I samodzielności w działaniu.

    OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Podwyższenie kwalifikacji zawodowych;
  • Zabezpieczenie w odzież ochronną;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres email lub kontakt pod nr telefonu 88*******44.

    Oświadczenie do zamieszczenia przy ogłoszeniach o rekrutacji

    Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):

    W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Monter/Pomocnik montera wod-kan wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

    Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.

    Pełna treść klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Wod-Bud Sp. z o.o. dostępna w siedzibie firmy ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik lub na stronie internetowej www.wod-bud.com.pl w zakładce Praca

    Lokalizacja

    Kraśnik,

    Lubelskie

    Lubelskie, Kraśnik
    ID: 760005710