2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Bobrzany
Dodane 15 kwietnia 2024

Monter Wentylacji - Niemcy - Praca od zaraz ! ( 14.000 - 30.000 zł )

Wynagrodzenie

14 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bobrzany

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków :

·        Montaż instalacji wentylacyjnych i klap ogniowych

·        Umiejętność czytania Planów

·        Demontaż / montaż  instalacji według zapotrzebowania

·        inne prace związane z pracą montera wentylacji

Wymagania :

·        Doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka

·        W przypadku polskiej działalności wymagany jest druk A1

·        W przypadku Gewerby wymagane ubezpieczenie

·        Wymagane zwolnienie z podatku budowlanego na terenie Niemiec (tzw. Freistellungbescheinigung - w razie potrzeby pomagamy w załatwieniu)

·        Punktualność, pozytywne nastawienie do pracy, rzetelność

·        Własne narzędzia, elektronarzędzia

·        Samochód na dojazdy do pracy

·        Brak nałogów

Oferuję :

·        16 - 27€ Netto na godzinę w zalezności od doswiadczenia

·        Pracę od poniedziałku do piątku

·        Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania

Dodatkowym atutem będą :

·        Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację na budowie

·        Kwalifikacje zawodowe / uprawnienia/ wykształcenie kierunkowe

Kontakt:

0048**********44

Lokalizacja

Bobrzany,

Lubuskie

Lubuskie, Bobrzany
ID: 853575575