2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter Wentylacji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zastanawiałeś się, jak to jest pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku?

Istniejemy już od 15 lat, masz więc pewność stabilnego zatrudnienia.

Aktualnie w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy ambitnych i samodzielnych Monterów Wentylacji, posiadających smykałkę techniczną.

Nie chcemy zatrudnić Cię tylko na jeden sezon, ale mamy nadzieję, że na długo zgrasz się z naszym zespołem.

Jeżeli masz doświadczenie w branży wentylacyjnej to koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji wentylacyjnej na halach magazynowych, obiektach przemysłowych i biurowych;

  • montaż i uruchomienia urządzeń tj. wentylatory, centrale wentylacyjne itp.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na budowie – prace budowlane;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji wentylacji;

  • pracowitość i sumienność;

  • dyspozycyjność;

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia gazowe, cieplne, elektryczne SEP;

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych;

  • prawo jazdy kat. B;

Co oferujemy?:

  • pracę jednozmianową w stabilnej firmie, która prężnie się rozwija;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i odpowiedzialności;

  • pracę przy użyciu profesjonalnych i markowych narzędzi, regularnie serwisowanych;

  • dojazd na budowę w pełni sprawnym samochodem z klimatyzacją;

  • benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, eventy integracyjne).

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas wiadomość, albo zadzwoń! Opowiemy Ci o szczegółach.

UWAGA:

Nasza oferta skierowana jest do osób z Wrocławia i okolic.

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 857581765