2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Białostoczek
Monika
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter urządzeń hydraulicznych

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Brintons Agnella - jeden z czołowych producentów dywanów i wykładzin na świecie, posiadający ponad 40-letnią tradycję, prowadzi rekrutację na stanowisko: Monter urządzeń hydraulicznych

Najważniejsze zadania:

  • Kompleksowa obsługa instalacji i sieci ciepłowniczych, parowych,  wodno-kanalizacyjnych, sprężonego powietrza,
  • Utrzymanie pełnej bieżącej sprawności oraz usuwanie wszelkiego rodzaju usterek i awarii,
  • Wykonywanie okresowych oględzin, przeglądów i remontów urządzeń będących w eksploatacji.

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości do pracy trzy-zmianowej,
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne oraz do prowadzenia prac spawalniczych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem branży włókienniczej,
  • wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia nowego pracownika,
  • premia frekwencyjna i inne dodatki do wynagrodzenia,
  • świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kolonii dziecka, świadczenia świąteczne,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

CV prosimy przesyłać w załączniku lub składać do Działu Kadr „Brintons Agnella” sp. z o.o. 15-113 Białystok, ul. Gen. Wł. Andersa 42

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 739588137