2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter urządzeń energetycznych

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • Prawidłowe i rzetelne wykonywanie prac montażowych w zakresie konstrukcji, urządzeń i rurociągów zgodnie z wymogami technicznymi.
  • Współpraca z Kierownikiem montażu.
  • Współpraca z pozostałymi członkami brygad montażowych.

Wymagania:

  •  Praktyczna umiejętność wykonywania prac monterskich.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, czytania rysunku technicznego i izometrycznego.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ślusarskich oraz pomiarowych.
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. metody 111, 141, 135).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie z polskim kapitałem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ZFŚS, ubezpieczanie na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 750011224