2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter Urządzeń Dźwigowych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu dźwigów osobowych. W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego montera dźwigów osobowych, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie i okolicach.

Obowiązki:

  • Montaż i instalacja dźwigów osobowych zgodnie z określonymi standardami i procedurami.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i diagnozowanie usterek.

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i norm branżowych.

Kwalifikacje:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w montażu Schindler, Otis, Kone lub Thyssen.

  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej dźwigów osobowych.

  • Uprawnienia UDT i SEP do 1 kV mile widziane.

  • Dokładność, skrupulatność i zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Dojazd i zakwaterowanie na montażu poza województwem mazowieckim

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Brak przestojów, ciągły montaż.

Wynagrodzenie w zależności od ilości zmontowanych dźwigów.

Zatrudnienie na podstawie b2b

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV. Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 603119691