2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Sierakowice
Dodane 13 kwietnia 2024

Monter urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

Lokalizacja

Sierakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OFERTA PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firma MARKLIM Marcin Plesiak poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny – monter, serwisant urządzeń chłodniczych,

klimatyzacji i pomp ciepła

Główne zadania:

- montaż klimatyzacji w lokalizacji wskazanej przez klienta

- montaż niezbędnych instalacji klimatyzacyjnych, zasilających i skroplin

- montaż instalacji wentylacyjnych

- wykonywanie przeglądów konserwacyjnych

- naprawy klimatyzacji

- montaż systemów chłodniczych

Od kandydata oczekuję się:

- posiadania prawa jazdy kategorii B

- sumienności, staranności, umiejętności pracy w zespole

- umiejętności montażu/serwisu klimatyzacji i wszystkich czynności z tym związanych – do przyuczenia

- mile widziane: certyfikat F-GAZ i uprawnienia SEP do 1kV

oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu

- zaangażowania w wykonywaną pracę i łatwości nawiązywania kontaktów

- umiejętności obsługi elektronarzędzi

- zaangażowania, dokładności, rzetelności i uczciwości

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie

- praca w młodym i przyjaznym zespole

- możliwość rozwoju

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym

CV prosimy składać bezpośredni w biurze ul. Mirachowska 55, 83-340 Sierakowice

lub mailowo

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 911518765