2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Białołęka
Dodane 05 maja 2024

Monter Telekomunikacyjny

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter instalacji telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Warszawa i Okolice

Obowiązki:

  • Budowa telekomunikacyjnej sieci

  • Wykonywanie prac naprawczych i przebudowy sieci telekomunikacyjnej

  • Zaciąganie kabli

  • Przełączanie kabli miedzianych ( złącza, szafy itp.)

  • Budowa kanałów technologicznych

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie środków bezpieczeństwa

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w budowie sieci telekomunikacyjnej

  • Komunikatywność

  • Dokładność i sumienność

  • Posiadanie zdolności manualnych

  • Techniczne wykształcenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

  • Wiedza w zakresie technologii kablowej, montażowej i/lub napowietrznej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole, motywacja i inicjatywa

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferuje klient:

  • Szkolenia wprowadzające

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Praca na pełny etat od ZARAZ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Tel- Ektra dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne

Zapraszamy do aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916214759