2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wawer
Dodane 12 kwietnia 2024

Monter tarasów kompozytowych

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy doświadczonego montażysty tarasów, który będzie odpowiedzialny za profesjonalne i precyzyjne montowanie tarasów z różnych materiałów. Poszukujemy osoby samodzielnej, sumiennej i zdolnej do pracy w zespole.

Wymagania:

 Doświadczenie w montażu tarasów będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Umiejętność samodzielnego prowadzenia prac montażowych.

Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu dojazdowego.

Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dobra organizacja pracy własnej.

Obowiązki:

Montaż tarasów zgodnie z planem i wytycznymi.

Przygotowanie miejsca pracy oraz niezbędnych narzędzi i materiałów.

Dbanie o jakość wykonania prac.

Współpraca z innymi członkami zespołu.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą wyślij SMS na nr. 45*******45 a skontaktujemy się z Tobą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 911259175