2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Hetmanice
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter Szyb Samochodowych

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Hetmanice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Glass-Pol Dutka & Tkacz Sp.J. z siedzibą w Hetmanicach k. Wschowy, poszukuje pracownika na stanowisko monter szyb samochodowych w naszej głównej siedzibie w Hetmanicach.

Wymagamy:

  • zaangażowania

  • sumienności

  • punktualności

  • dyspozycyjności

  • sprawności fizycznej

  • Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziedzinie blacharstwa samochodowego.

  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • montaż szyb samochodowych

  • praca przy załadunkach i rozładunkach szyb potrzebnych do bieżącego montażu

  • sporządzanie protokołów przyjęcia pojazdu na montaż, oraz protokołów z wykonanych prac podczas montażu

  • dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy, oraz o bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki w wysokości od 5000 zł do 7000 na rękę i dodatkową premię

  • umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny jest na umowę zlecenie)

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osoby chętne zapraszamy do składania podań drogą mailową i jest to preferowana forma kontaktu. Ewentualnie możliwy jest kontakt pod nr 53*******90 w godzinach 8:00 – 15:00 (pn-pt)

Zastrzegamy możliwość umówienia się na spotkanie kwalifikacyjne tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Hetmanice,

Lubuskie

Lubuskie, Hetmanice
ID: 889955096