2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Magdalena Czechowska
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter szaf telekomunikacyjnych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

1.   Główne zadania

  •  Montaż urządzeń telekomunikacyjnych w środowisku fabrycznym włączając inspekcję wstępną.

2.   Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków Montera należy:

  •  Realizacja prac montażu sprzętu w środowisku fabrycznym Klienta.

  •  Powiadamianie technologa o zaistniałych usterkach mechanicznych materiałów.

  • Rejestracja danych na potrzeby jakościowe.

  •  Demontaż i montaż sprzętu typu Re-use.

  •  Nieustanne podnoszenie swoich umiejętności.

  •  Znajomość i przestrzeganie procedur systemu jakości.

  •  Dzielenie się ze współpracownikami zdobytą wiedzą i doświadczeniem z zakresu realizowanych zadań na stanowisku.

  •  Przestrzeganie dyscypliny pracy i zasad BHP na stanowisku pracy.

3.   Wymagania-umiejętności

Główne umiejętności wymagane od Montera systemów telekomunikacyjnych to:

  •  Wykształcenie średnie techniczne/ zawodowe lub odpowiednie doświadczenie,

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV są dodatkowym atutem.

4. Oferujemy:

  • umowę o pracę/ zlecenie

  • wdrożenie stanowiskowe ( doświadczenie nie jest wymagane)

  • dojazd do miejsca pracy bezpłatnym busem pracowniczym ( miejsce pracy Lisi Ogon)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 775253679