2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Maszkowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter szaf sterowniczych - Elektryk przemysłowy

Lokalizacja

Maszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • elektryka przemysłowa

  • montaż, okablowanie, podłączanie szaf sterowniczych i rozdzielczych zgodnie z planami

  • Podłączanie elementów wykonawczych automatyki przemysłowej

  • prace serwisowe w obszarze przemysłowym

  • elektryka budowlana

Nasze wymagania

  • ukończone wyksztalcenie zawodowe jako Elektryk, Mechatronik, Elektryk przemysłowy, Elektronik lub porównywalne kwalifikacje

  • doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf, rozdzielnic

  • umiejętność czytania rysunków, schematów technicznych

  • prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Maszkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Maszkowice
ID: 912342372