2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Monter -praca od zaraz

Wynagrodzenie

6 200 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Monterów-Serwisantów do Nowoczesnych Systemów Magazynowania na Parkingach Podziemnych!

Zakres obowiązków:

  • Instalacja innowacyjnych platform parkingowych.

  • Przeglądy i konserwacja istniejących systemów.

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.

  • Mile widziana podstawowa znajomość elektryki i mechaniki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 z możliwością nadgodzin.

  • Umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące), następnie umowę o pracę

Dołącz do naszego zespołu i współtwórz nowoczesne rozwiązania parkingowe!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918479992