2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław
Kristech
Dodane 27 kwietnia 2024

Monter - Stolarki Budowlanej lub Pomocnik Montera

Wynagrodzenie

4 700 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma KRISTECH Technika Otworowa to lider lokalnego rynku stolarki budowlanej, wieloletni partner firmy KRISPOL. Działamy nieprzerwanie od 30 lat i ciągle się rozwijamy. Naszą misją jest oferowanie klientom produktów i usług wysokiej jakości, dzięki którym chcemy być postrzegani jako Firma godna zaufania. Obecnie poszukujemy kandydatów zmotywowanych do pracy na stanowisku:

Monter-Serwisant Stolarki Budowlanej

(Miejsce pracy: Tupadły, Inowrocław - okolice)

 Do istniejącego zespołu monterów-serwisantów poszukujemy osób z doświadczeniem budowlanym, montażowym lub zbliżonym. Zachęcamy także do złożenia CV osoby z predyspozycjami technicznymi, które chcą się nauczyć nowego zawodu i zdobyć doświadczenie zawodowe. Przewidujemy określoną ścieżkę nauki i rozwoju zawodowego.

Docelowe zadania na stanowisku:

  • przygotowanie i organizacja prac montażowych,

  • montaż i serwis stolarki otworowej wg wymogów i standardów firmy, prowadzenie dokumentacji montażowej,

  • współpraca z innymi osobami w firmie,

  • udzielanie klientom doraźnych porad telefonicznych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • roczne doświadczenie budowlane, montażowe lub pokrewne / u osób chcących zdobyć nowy zawód wymagane predyspozycje techniczne oraz zamiłowanie do prac manualnych,

  • zaangażowanie i gotowość do nauki,

  • sumienność, punktualność, zorientowanie na cel i rozwiązanie problemów,

  • dbałość o organizację oraz jakość swojej pracy, gotowość do pracy fizycznej,

  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane B+C), umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych,

  • mile widziane uprawnienia SEP (do 1 kV).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z indywidualnymi wynikami, program wdrożenia do pracy,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności,

  • pakiet socjalny, imprezy integracyjne,

  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

  • wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność,

  • wysokie wynagrodzenie (uzależnione od poziomu doświadczenia).

Kontakt telefoniczny: 60*******41

CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 611022858