2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter stoisk targowych, TARGI stolarz, stoiska

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

Firma działająca od 12 lat w branży targowo - wystawienniczej poszukuje osób na stanowisko montera stoisk targowych / stolarza / koordynatora projektu ( w zależności od doświadczenia kandydata ).

Wymagania:

• doświadczenie w branży targowej, przy przygotowywaniu i montażu stoisk targowych ( głownie stoiska wykonywane z płyty) ,

• umiejętność obsługi narzędzi produkcyjnych ( piła formatowa , elektronarzędzia ),

• umiejętność czytania rysunków technicznych, wizualizacji, umiejętność rozpisania wymiarów elementów składowych, na podstawie otrzymanych rysunków,

• doświadczenie przy pracach wykończeniowych ( szpachlowanie, szlifowanie, malowanie )

• umiejętność pracy w zespole,

• odpowiedzialność;

• dobra organizacja pracy,

• zaangażowanie oraz chęć do pracy,

• wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa

• mile widziane doświadczenie w branży meblowej

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie;

• możliwość zdobycia doświadczenia;

• pracę w młodym zespole;

• niezbędne narzędzia do pracy;

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania w pracę,

• praca zarówno na warsztacie jak i montaże na halach targowych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą olx.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 740656554