2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Monter - SPX Flow

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej i przemysłu spożywczego. Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów. Pomagamy klientom podnieść wydajność i rentowność ich zakładów, a także utrzymać ten poziom przez kolejne lata dzięki usługom wsparcia technicznego, starannie dostosowanego do potrzeb klienta. Firma również zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, produkcją wymienników ciepła, pomp i zaworów, homogenizatorów i urządzeń do produkcji masła i margaryny.

W Bydgoszczy zatrudniamy już prawie 600 pracowników i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter (Zawory)

Miejsce pracy: Bydgoszcz. Praca dwuzmianowa (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Podstawowe obowiązki

  • Wykonywanie operacji montowania, testowania i pakowania zgodnie z instrukcją stanowiskową i obowiązującą dokumentacją

  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych, dokumentacji technicznej i zgłaszanie uwag w razie niezgodności

  • Dbanie o  poprawne prowadzenie dokumentacji / zapisów z procesu montażu i testów  - zgodnie z wymaganiami procedur i obowiązujących norm

  • Przestrzeganie i stosowanie  przepisów  BHP i PPOŻ., zasad kontroli jakości, ochrony środowiska oraz obowiązujących w firmie regulaminów,  procedur wewnętrznych i systemów zarządzania

  • Dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych narzędzi, maszyn i przyrządów pomiarowych

  • Wykonywanie, na polecenie przełożonych, innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami

  • Realizowanie celów indywidualnych i wsparcie w osiąganiu wskaźników: Efektywność Produkcji, Wartość Złomu, 5S

  • Szkolenie innych pracowników w ramach posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Aktywne zaangażowanie i wsparcie w osiąganie wyników sprzedaży i COTD (Dostaw na czas do Klientów) przez firmę SPX FT Poland

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnego ze standardem 5s

  • Udział w inicjatywach 5s prowadzonych w firmie SPX FT Poland

  • Zgłaszanie przełożonym pomysłów wnoszących usprawnienia na zajmowanym stanowisku – wsparcie programu KAIZEN

  • Prezentowanie postawy zgodnej z wartościami firmy SPX FT Poland.

Wymagania

  • Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętności ślusarskie.

  • Uprawnienia SEP mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju.

  • Możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności - treningi i szkolenia.

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dopłaty do posiłków w stołówce firmowej.

  • Premię roczną.

  • Kartę Fit Profit – w części finansowaną przez pracodawcę.

  • ZFŚS - bony na święta dla dzieci oraz Pracowników.

  • Wczasy pod gruszą.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916944764