2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzecz
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter / ślusarz AGOS SILOSY Produkcja w Międzyrzeczu

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

AGOS SILOSY

Jesteśmy jednym z liderów produkcji silosów w Polsce. Od 20 lat dostarczamy nasze produkty na rynki zagraniczne. Produkujemy silosy paszowe, zbożowe, żmijki do zboża, drabiny.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

MONTER SILOSÓW

ŚLUSARZ

SPAWACZ

MONTER SILOSÓW / ŚLUSARZ

Główne zadania:

• Montaż końcowy silosów z elementów przygotowanych na innych działach,

• Wykonywanie pracy w oparciu o obowiązującą dokumentację (rysunek techniczny, zlecenie produkcyjne, itp.),

• Raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań,

• Kontrola wizualna oraz sprawdzenie zgodności wymiarów złożenia elementów z rysunkiem technicznym.

• Montaże: na miejscu w Międzyrzeczu oraz w Polsce i Niemczech

Oczekujemy:

• znajomości czytania rysunków technicznych,

• umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami,

• zdolności manualnych,

• samodzielnego wykonywania pracy.

Mile widziane:

• doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• kompleksowe szkolenie,

• praca w systemie jednozmianowym 7.00 – 15.00

• interesujący zakres obowiązków z możliwością podejmowania decyzji w przyjemnym otoczeniu,

• w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,

• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji i doświadczenia,

• pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,

 • pozytywną atmosferę, pracę w młodym zespole

 • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

 • ciekawą pracę w stabilnej na rynku firmie Poznaj naszą firmę

Prosimy o kontakt w godz. 8.00 - 16.00 w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej tel. 957411627

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

AGOS SILOSY

Słoneczna 24

66-300 Międzyrzecz

www.silosypaszowe.pl

www.silosyzbozowe.pl

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 660099288