2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
MPWiK
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter Sieci Wodociągowej w Oddziale Dyspozytorni i Pogotowia

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z blisko 140-letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

 (Pion Wody/ Zakład Sieci Wodociągowej/ Oddział Dyspozytorni i Pogotowia)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Mikkego 4

Nr ref.: 96/2024

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • ·pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • zamykanie i otwieranie zasuw dla prac planowych oraz prac awaryjnych

  • powiadamianie Odbiorców wody w związku z planowym lub awaryjnym wyłączeniem dostawy wody

  • poruszanie się w czynnym pasie ruchu drogowego

  • praca na głębokości i wysokości powyżej 3m

  • prowadzenie pojazdu służbowego w tym prowadzenie pojazdów przy użyciu sygnałów uprzywilejowania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne o profilu sanitarnym lub pokrewne)

  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziany 5 – letni staż w prowadzeniu pojazdów)

  • doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912689435