2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter sieci światłowodowych / Iнстолятор оптоволокна

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Astra Sp. z o.o. kompleksowo wykonuje usługi w branży sieci światłowodowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą grupy kapitałowej ACTUS (ponad 1,5 tyś. kilometrów istniejącej sieci światłowodowej w całej Polsce), oraz podwykonawcą prac dla takich podmiotów jak np. Orange Polska, Atman, Supermedia.

Opis stanowiska:

  • Układanie kabli światłowodowych lub miedzianych przy wykorzystaniu zwyżek elektrycznych na halach, oraz wciąganie kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznej. Instalacja rurarzy PCV lub koryt kablowych.

  • Instalacja urządzeń stacyjnych, złącz oraz spawanie światłowodów.

  • Prace budowlane związane z budową kanalizacji.

  • Wymagana dostępność w pełnym wymiarze, tj. od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Mile widziana dyspozycyjność do dłuższych godzin, np. 18:00.

Oferujemy:

  • Możliwość otrzymywania wypłaty co tydzień. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych przez stale zwiększany portfel zleceń.

  • Pełne wsparcie szkoleniowe, możliwość rozwoju zawodowego i zwiększania swoich zarobków w ramach firmy.

  • Praca na stałe, odprawy w biurze i magazynie na ul. Borowskiej we Wrocławiu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, dyspozycyjność.

  • Doświadczenie przy instalacjach, remontach, budowach.

Mile widziane (niewymagane) doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub w budowlance/remontach, uprawnienia UDT na zwyżki, koparko-ładowarkę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911262317