2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wąbrzeźno
Dodane 13 maja 2024

Monter sieci i kanalizacji teletechnicznych

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wąbrzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko montera sieci telekomunikacyjnych, głównie światłowodowych.

Zadania osoby na tym stanowisku:

- układanie okablowania światłowodowego

- układanie rur kanalizacji teletechnicznej

- prace ziemne przy budowie sieci

- odtwarzanie nawierzchni po budowie

- prace instalacyjne wewnątrzbudynkowe

Wymagania jakie stawiamy przed kandydatem:

- brak przeciwskazań do pracy fizycznej w tym na wysokości

- odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

- mile widziana będzie znajomość obsługi sprzętu budowlanego takiego jak zagęszczarki, młoty udarowe, przeciski pneumatyczne oraz doświadczenie w pracy przy koparce i prowadzenia robót będzie.

Jeśli nie wiesz czy ta praca jest dla Ciebie przyjdź i sprawdź to na okresie próbnym. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy, wystarczą chęci do pracy.

Oferujemy pracę na miejscu, głównie na terenie powiatu wąbrzeskiego, od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy, delegacje zdarzają się niezwykle rzadko. Zapraszamy do składania CV poprzez OLX, mailowo lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Macieja Rataja 6 w Wąbrzeźnie. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.

Lokalizacja

Wąbrzeźno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wąbrzeźno
ID: 750190491