2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Krosno
Dodane 12 czerwca 2024

Monter Sieci i Instalacji Gazowych (zast.) - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 200 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter Sieci i Instalacji Gazowych (umowa na czas określony w celu zastępstwa)

Miejsce świadczenia pracy: Krosno

Nr ref. rekrutacji: 269/216/OIR/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • wykonywanie prac związanych z budową i przebudową sieci gazowej, w tym prace gazoniebezpieczne i niebezpieczne, zgodnie z Projektem i obowiązującymi przepisami,

  • realizowanie czynności przy budowie i przebudowie układów redukcyjno-pomiarowych,

  • obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania budowy i przebudowy na sieciach i instalacjach gazowych,

  • wykonywanie prac montażowych i ślusarskich przy budowie obiektów kubaturowych, układów rurowych związanych z budową zespołów, stacji gazowych, zespołów zaporowo upustowych oraz elementów infrastruktury gazowej,

  • utrzymanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn, sprzętu i urządzeń.

 Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne),

  • świadectwo kwalifikacyjne grupa 3E - zaaplikuj, nawet jeśli nie posiadasz, a jesteś gotowy uzupełnić,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacjach obejmujących teren całej Polski, co wiąże się z tygodniowymi lub dwutygodniowymi wyjazdami delegacyjnymi (na wyjazdach dwutygodniowych praca w soboty w pierwszym tygodniu); pracy w równoważnym systemie czasu pracy w 3 -miesięcznym okresie rozliczeniowym,

  • mile widziane: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki kl. III; koparki jednonaczyniowej kl. III; spawania metodą 141 (TIG) moduł III (spawanie doczołowe rur); prawo jazdy B+C.

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 5 czerwca 2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 920113616