2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane Dzisiaj o 13:16

Monter Sieci i Instalacji Gazowych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. Pracowników

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Gazowni w Kielcach

Nr ref. rekrutacji: 249/187/KIE/23

Jakie będą Twoje zadania?

  • udział w pracach związanych z budową oraz przebudową sieci i instalacji gazowych

  • kontrola stanu technicznego sieci i instalacji gazowych

  • udział w pracach związanych z naprawą oraz usuwaniem awarii na sieciach i instalacjach gazowych

  • wypełnianie dokumentacji technicznej oraz rejestrowanie w udostępnionej aplikacji w/w działań

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze infrastruktury sieciowej

  • prawo jazdy kat. B

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupy 3 (gazowe) lub gotowość do jego uzyskania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność w działaniu, dbałość o powierzony sprzęt

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 23 kwietnia 2024

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911939480