2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 20 czerwca 2024

Monter / Serwisant systemów grzewczych

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

STAP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy świadomi, że rozwój oraz osiąganie najwyższych standardów wymaga pasji, zaangażowania i nieustraszonej postawy.

Jeśli pragniesz dołączyć do naszej ekipy, której celem jest nieustanne dążenie do doskonałości, a także odczuwasz potrzebę samodoskonalenia oraz rozwijania się w dynamicznym środowisku, to ta oferta stanowi idealną drogę do realizacji Twoich zawodowych aspiracji.

  • Miejsce pracy: Województwo Warmińsko-Mazurskie

Twój zakres obowiązków

  • instalacja nowych systemów grzewczych zgodnie z normami technicznymi

  • konfiguracja i uruchamianie systemów grzewczych

  • przeglądy okresowe oraz konserwacja urządzeń grzewczych, w tym pomp ciepła

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z systemami grzewczymi

  • prowadzenie dokumentacji z wyjazdów serwisowych, w tym protokołów uruchomienia oraz przeglądów

  • doradztwo w zakresie optymalizacji rozwiązań grzewczych, oszczędności oraz eksploatacji systemów

  • praca w delegacjach przy większych zleceniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne E1,E2,E3

  • mile widziane uprawnienia F-gazy

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczne znajomość elementów grzewczych

  • doświadczenie w instalacji, konserwacji i serwisowaniu kotłów oraz pomp ciepła

  • umiejętność wykonywania instalacyjnych połączeń lutowanych zaciskowych, zgrzewanych i skręcanych

  • znajomość systemów kominowych

  • zdolności komunikacyjne

  • analityczne myślenie

  • koncentracja na potrzebach klienta

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne premie

  • dofinansowanie do kart multisport

  • prace w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • podstawowe wyposażenie osobiste/monterskie

  • odzież roboczą

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza.

List motywacyjny nie jest konieczny.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STAP Prosta Spółka Akcyjna moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 921151176