2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kęty
Dodane 27 kwietnia 2024

Monter/Serwisant sieci telekomunikacyjnych Beskid Media

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Beskid Media to operator największej sieci światłowodowej na Podbeskidziu, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Od ponad 10 lat działamy na terenach powiatów: bielskiego, oświęcimskiego, wadowickiego, żywieckiego oraz bieruńsko-lędzińskiego. W naszej ofercie znajduje się dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Zaufało nam już ponad 45 000 odbiorców, co jeszcze bardziej motywuje nas do realizowania przyjętej misji, jaką jest ciągły rozwój technologiczny oraz terytorialny.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter/Serwisant sieci światłowodowych. Do zespołu liczącego ponad 100 osób poszukujemy osoby interesującej się nowoczesną telekomunikacją/IT, sprawnej manualnie i komunikatywnej, która lubi podejmować nowe wyzwania, a osiąganie założonych celów sprawia jej dużą satysfakcję.

OPIS STANOWISKA:

Praca polega na wykonywaniu czynności dotyczących:

  • budowy nowoczesnych telekomunikacyjnych sieci światłowodowych,

  • instalacji łączy internetowych u klienta,

  • serwisowania sieci.

OCZEKUJEMY:

  • znajomości i umiejętności obsługi elektronarzędzi,

  • doskonałej współpracy w grupie,

  • wysokich zdolności interpersonalnych,

  • dobrej prezencji,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • prawa jazdy kat B,

  • braku lęku wysokości.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 7000 do 10000 zł brutto lub więcej w zależności od posiadanego doświadczenia);

  • samochód firmowy na potrzeby realizacji zadań,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • program lojalnościowy dla pracowników, m.in. darmowy dostęp do usług świadczonych przez firmę,

  • premie świąteczne i okolicznościowe,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi.

MIEJSCE PRACY: Kęty

KONTAKT: CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja[at]beskidmedia.pl (w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko Monter/Serwisant). W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych".

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 893842256