2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bytom
Jarosław Kończyk
Dodane 11 czerwca 2024

Monter, Serwisant, Instalator Klimatyzacji, Pomp Ciepła, Wentylacji.

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Monter, Serwisant, Instalator Klimatyzacji, Pomp Ciepła, Wentylacji, Chłodnictwa.

Dzień Dobry,

tu Alkon System :-)

Znajdujemy się w Bytomiu, a prace zazwyczaj wykonujemy u naszych klientów, czyli w Aglomeracji Śląskiej.

Instalujemy i serwisujemy urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz chłodnicze wszelkich producentów dostępnych na Polskim rynku.

Pracujemy tylko w Aglomeracji Śląskiej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Monter/Serwisant klimatyzacji, Pomp Ciepła, Wentylacji i Chłodnictwa.

Miejsce pracy: Bytom i u klienta - Aglomeracja Śląska, kolokwialnie mówiąc "koło komina" :-)

To znaczy, że nie mamy wyjazdów służbowych czyli delegacji.

Jeżeli interesuje Cię praca w takiej firmie i chciałbyś się rozwijać to zadzwoń, napisz.

Obowiązki

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

  • montaż instalacji klimatyzacyjnych,

  • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją,

  • usuwanie awarii,

  • diagnostyka.

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w serwisowaniu, montażu urządzeń klimatyzacyjnych,

  • wiedza z zakresu klimatyzacji,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość rynku urządzeń i części,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista,

  • mile widziane uprawnienia: świadectwo kwalifikacji F-gazy oraz SEP do 1 kV "E".

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,

  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilność zatrudnienia,

  • szkolenia wewnętrzne oraz u producenta,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • inne.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 69*******65

Mail: biuro(małpa)alkonsystem.pl

www.alkonsystem.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 806499566