2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Konstancin-Jeziorna
Dodane 28 maja 2024

Monter / serwisant filtry do wody

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Lider branży uzdatniania wody firma Klarwod poszukuje do pracy:

1.    Montera -serwisanta filtrów do wody: branża hydraulika-elektryka

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac hydraulicznych, montaży, serwisów i napraw filtrów do wody, elementów stacji uzdatniania wody .

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej, sporządzanie protokołów, sprawozdań.

  • Sporządzanie i obsługa zamówień w celu realizacji zlecenia.

  • Obsługa programu serwisowego.

Wymagania:

  • Znajomość hydrauliki i/lub elektryki

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Chęć do poszerzania wiedzy technicznej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 666914130