2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Monter rusztowań / Pomocnik montera rusztowań NIEMCY

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Krakbau S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Hamernia 50 powstała w 1990 roku.

Krakbau S.A. prowadzi działalność budowlaną na terenie Polski, Danii, Niemiec .

Spółka wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym, tunelowym, morskim i mostowym, montażu rusztowań przemysłowych oraz robotach elektrycznych.

Monter Rusztowań  / Pomocnik Montera Rusztowań

Miejsce pracy: Niemcy

 Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym (Niemcy)

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego

Wymagania

  • Bardzo dobra kondycja fizyczna

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy na budowie

  • Znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano – montażowych metalowych typu LAYHER będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat C będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10 - 12 EURO netto/godz.

  • Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkania w pełni wyposażone)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Opieka polskich kierowników

  • Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Polsce

  • 30 dni urlopu wypoczynkowego

  • Dodatek na dzieci wg prawa niemieckiego - Kindergeld

  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • Szkolenia zawodowe

  • Możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym

  • Możliwość przejścia na warunki niemieckie po owocnej półrocznej współpracy

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Wybranemu kandydatowi zapewnimy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych krajowych i zagranicznych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczeniu na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez ze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celach obecnej a także ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez KRAKBAU S.A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50.”

Klauzula informacyjna:

  • Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych na potrzeby rekrutacyjne jest Krakbau S.A., zwany dalej „Administratorem”

  • Adres i siedziba firmy: Krakbau S.A. ul. Hamernia 50, 30-145Kraków, tel. 12 623 34 60.

  • Z Administratorem można skontaktować się za pośrednictwem adresu mailowego:

  • Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny Administratora Danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji.

  • Informujemy, że przekazana aplikacja/ CV będzie przechowywana maksymalnie rok w naszej bazie.

  • Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawienia lub złożenia wniosku o usunięcie ich z bazy danych. Podanie wszystkich danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 724062236