2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Aniołki
Dodane 01 maja 2024

Monter Rurociągów Offshore (Angola)

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata.

Poszukujemy osób do pracy na jednostce FPSO w Luandzie (Angola, Afryka).

 Zakres zadań:

  • Wymiana instalacji ruraskiej,

  • ślusarka wyposażeniowa.

 Wymagania:

  • min 4  lata doświadczenia w pracy jako monter rurociągów w przemyśle stoczniowym,

  • umiejętność czytania rysunków: izometryczny i techniczny,

  • obsługa palnika acetylen-tlen oraz plazmy,

  • gotowość do przystąpienia do site-test’u w Gdyni,

  • wymagane dokumenty oraz badania:

aktualny paszport ważny min 0,5 roku,

książeczka żeglarskawymóg konieczny,

szczepienia: Covid min.2 dawki i żółtą febrę, test na gruźlicę,

badania OGUK Gas and Oil, Bosiet- Huet

  • gotowość do odbycia kursów doszkalających (mechanika),

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz ma podstawie kontraktu; możliwość podjęcie długoterminowej współpracy,

  • wynagrodzenie – 19 USD

  • rotacje 6/6 tyg. 12 godz/ dzień; 7 dni/ tydz; wynagrodzenie postojowe,

  • opłata za podróż, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie,

  • wyspecjalizowaną odzież roboczą,

  • zwrot kosztów szkoleń i badań (nie dotyczy książeczki żeglarskiej),

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży oil &gas.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912416140