2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poznań
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Ogrody
Agnieszka
Dodane 23 maja 2024

Monter rurociągów delegacje

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś doświadczonym monterem rurociągów? Chcesz pracować z profesjonalistami w prężnie prosperującej firmie, umożliwiającej pracę przy wielu interesujących projektach budowlanych w branży naftowo-gazowej?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Zadania czekające na Ciebie to:

  • Obróbka metali (przygotowywanie rurociągów do spawania, szlifowanie krawędzi rur),

  • Praca szlifierką kątową, szlifierką prostą, ukosowarką do fazowania rur,

  • Praca przy pile taśmowej,

  • Montaż połączeń skręcanych (kołnierzowych) rurociągów przemysłowych,

  • Izolowanie rurociągów stalowych systemami uznanych producentów izolacji,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencj,

  • Ciekawe projekty i realizacje na terenie całego kraju,

  • Codzienny dojazd na miejsce pracy,

  • Stabilność zatrudnienia oraz szacunek,

  • Zapewnione zakwaterowanie w czasie delegacji,

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,

  • Dostęp do programu Multisport,

  • Odzież roboczą o środki ochrony indywidualnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego doskonalenia i nabywania nowych kompetencji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku montera / ślusarza,

  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,

  • Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę,

  • Lubisz pracę zespołową,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Posiadasz uprawnienia energetyczne gr. 3? Będzie to dodatkowym atutem na tym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 788892493