2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Łochowice
Dodane 17 maja 2024

Monter Rozdzielnic Elektrycznych

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma POL-INVEST poszukuje kandydatów na stanowisko Montera Rozdzielnic Elektrycznych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż i instalację rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.

*Zakres obowiązków:*

- Montaż rozdzielnic elektrycznych zgodnie ze schematami i rysunkami technicznymi

- Przeprowadzanie testów i kontroli jakości zmontowanych rozdzielnic

- Diagnozowanie i naprawa usterek w rozdzielnicach

- Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji

- Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy

*Wymagania:*

- Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika lub pokrewne

- Doświadczenie w montażu rozdzielnic elektrycznych (minimum 2 lata)

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

- Znajomość narzędzi i technik montażowych

- Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

- Zdolność do pracy zespołowej i komunikatywność

- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Przyjazne środowisko pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży elektrycznej!

Lokalizacja

Łochowice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łochowice
ID: 918924155