2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Białystok
  6. Montaż i serwis - Wygoda
Dodane 28 maja 2024

Monter rowerów w salonie rowerowym Rowerzysta.pl

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BIKKO S.A. (właściciel marki Rowerzysta.pl ) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania:

  • montaż i regulacja rowerów,

  • przygotowanie towaru do ekspozycji,

  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do dużego obciążenia wynikającego z sezonowości,

  • zdolności manualnych,

  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży rowerowej,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z młodym i energicznym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,

  • wynagrodzenie: 28,10 zł/h brutto.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIKKO S.A. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wasilkowskiej 89 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BIKKO S.A. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wasilkowskiej 89. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 918226242