2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter regałów- Niemcy od zaraz

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Niemiecka podejmie współpracę - samozatrudnienie

Zakres obowiązków:

-montaż i dostawa mebli , regałów sklepy- restauracje

-obsługa podstawowych narzędzi

- umiejętność czytania planów montażowych

doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: - ciekawą pracę z możliwością rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie - 18,00€/1h-4.000,00€ msc.na rękę - organizujemy bardzo dobre warunki mieszkalne hotel jednoosobowy + śniadanie bezpłatne - współpracę na podstawie umowy zlecenie - kontraktu własna działalność. - niezbędne wysokiej klasy narzędzia - ciągłość zleceń - samochód służbowy - praca od poniedziałku do piątku Oczekujemy : poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy,

- prawa jazdy kat. B , doświadczenia w montażu mebli , języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,- wiedzy na temat korzystania z narzędzi tj. zgłębiarka, wyrzynarka,- siły fizycznej Praca od poniedziałku do piątku, weekendy w domu w Polsce. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

tel 605 562373

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 914147878