2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Małopolskie
  6. Odnawialna - Kraków
  7. Odnawialna - Prądnik Biały
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter Przemysłowych Instalacji Fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

[Oferta pracy] [PV] [Montaż] [Katowice +200 km] [Przemysłowe PV południe Polski]

Szukamy zainteresowanych osób do podjęcia pracy jako monter instalacji fotowoltaicznych z ramienia JJ Energy Group.

Szukamy tylko osób doświadczonych. Stała ilość zleceń od początku współpracy. Realizujemy instalacje powyżej 100 kWp. Jeśli ekipa będzie sprawnie pracować ilość zleceń zawsze może być zwiększona.

Twój zakres obowiązków:

Montaż instalacji fotowoltaicznych,

Skręcanie,

planowanie oraz rozmieszczanie konstrukcji,

Prowadzenie tras kablowych,

Wpinanie instalacji do sieci domowej,

Wykonywanie uziemienia.

Nasze wymagania :

Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

DOŚWIADCZENIE!!!

Dyspozycyjność,

Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

Umiejętność posługiwania się miarą oraz poziomicą,

Prawo jazdy kat b,

Sprawność fizyczna oraz predyspozycje do pracy na wysokości,

Dokładność i estetyka,

Umiejętność pracy w zespole.

Uprawnienia sep - jeśli nie masz - zorganizujemy szkolenie partycypując w koszty.. Uprawnienia UDT ( jeśli nie masz pomożemy zdobyć)

To oferujemy :

Umowę zlecenie / B2B.

Wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa ( 7500 Brutto - wynagrodzenie stałe)

Pracę z wykorzystaniem narzędzi najwyższej klasy,

Możliwość dokupienia narzędzi zgodnie z sugestiami pracownika,

Dobrą atmosferę,

Możliwość dodatkowych szkoleń,

Zniżkę na produkty firmowe,

Ubranie robocze

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu na numer telefonu 66*******99 CV wraz z chęcią uczestnictwa proszę kierować na biuro - małpa- jjenergygroup.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 782973284