2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zdziechowice
Agata Filipek
Dodane 29 kwietnia 2024

MONTER Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Zdziechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KNOTT Sp. z o.o. poszukuję Pracownika na stanowisko Monter.

Możliwość zatrudnienia osoby do przyuczenia.

Twój zakres obowiązków:

  • wstępne przygotowanie detali do montażu

  • obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

  •  obsługa maszyny do grawerowania

  •  wizualna i pomiarowa kontrola wytwarzanych detali

Nasze wymagania:

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dokładność, samodzielność

  • umiejętność obsługi prostych narzędzi pomiarowych

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy

  • szkolenia i uprawnienia niezbędne do wykonywania pracy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • owoce

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Zdziechowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zdziechowice
ID: 910308915