2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Robakowo
Dodane 06 kwietnia 2024

Monter / Pracownik produkcji - Robakowo

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W związku z rozwojem naszej firmy - Logseron Sp. z o.o. - w drugim procesie rekrutacji poszukujemy 8 Pracowników na stanowiska produkcyjno-monterskie. Praca polegać będzie na łączeniu elementów metalowych, montaż podzespołów oraz konfiguracja urządzeń. Zadania ciekawe, nienużące. Pełna asysta w okresie wdrożenia.

Magazyn mieści się w Robakowo, ul Firmowa 8 - łatwy dojazd z Poznania (15 min. autobusem miejskim z Rondo Rataje)

Praca na 1 zmianę 6:00-14:00 / ale możliwa też 2 zmiana 14:00 - 22:00 - możliwość dostosowania trybu pracy do potrzeb Pracownika. Umowa o pracę lub elastyczna umowa zlecenie (dowolne godziny i dni)

Podstawowe zadania:

  • montaż elementów metalowych, nitowanie

  • montaż podzespołów, wkrętarka

  • drobne prace magazynowe

  • praca z wózkiem-paleciakiem elektrycznym (bez UDT)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia pracy monterskiej (np. przy skręcaniu mebli, maszyn), pracy z nitownicą lub innej pracy na linii produkcyjnej/ warsztatowej

  • Zaangażowanej postawy, otwartość na pracę i chęć budowania nowego

Oferujemy:

  • Praca na 1 zmianę 6:00-14:00 / 8:00-16:00 lub 2 zmiana 14:00 - 22:00 - możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb Pracownika

  • Wynagrodzenie między 4.300 - 5.200 zł brutto w zależności od doświadczenia i zakresu obowiązków (możliwe nadgodziny 150% i soboty 200%)

  • Wygodne stanowiska pracy, dostosowane narzędzia do procesu montażu

  • Przyjazna atmosfera zgranego zespołu

Kontakt

  • telefoniczny - 51*******18 z biurem możliwy w godzinach: 9:00-16:00

  • poprzez OLX, lub mail

  • spotkania rekrutacyjne prowadzimy od 02.04.2024.

    skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Planowane rozpoczęcie pracy od od zaraz!

Dlaczego Logseron?

#Zaangażowanie - Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradczą z zapleczem operacyjno-logistycznym, która współpracuje z firmami realizującymi innowatorskie projekty e-commerce. #Produkcja i serwis - Produkujemy, konfigurujemy i serwisujemy automaty kurierskie dla szerokiej grupy operatorów #Oferta ecommerce - Posiadamy gotowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które prowadzą sprzedaż w Internecie. Wspieramy nowe sklepy we wdrażaniu e-kanałów sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów. #Otwartość - Wizje naszych Partnerów wdrażamy w życie, a dzięki zapleczu operacyjnemu - kompleksowo realizujemy projekty obsługi e-commerce. #Doświadczenie - Zdobyte doświadczenie z wielu branż i kanałów sprzedaży pozwala nam skutecznie łączyć tradycyjne narzędzia off-line ze światem on-line.

Ponadto, w Logseron:

  • zapewniamy automatyzację procesów, co oznacza, że nasz system oszczędza Twój czas w zarządzaniu produktami, dostawami oraz wysyłką towarów

  • oferujemy bezpieczny system integracji

  • zapewniamy krótki czas realizacji dostaw

  • indywidualnie dopasowana oferta biznesowa

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 839033848