2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
KK Wind Solutions
Dodane 01 maja 2024

Monter - Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KK Wind Solutions jest silnym partnerem w tworzeniu systemów elektrycznych dla turbin wiatrowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostarczanie kompleksowych systemów kontrolnych jak i systemów oraz podsystemów zarządzania oraz monitoringu turbiny. Pomagamy naszym klientom w obniżeniu kosztów i zoptymalizowaniu wydajności turbin.

Obowiązki

  • Montaż paneli sterowniczych pod nadzorem;

  • Samodzielne wykonywanie operacji na minimum 1 stanowisku;

  • Dbanie o jakość i efektywność pracy własnej;

  • Praca zgodnie z zasadami 5S, Lean Manufacturing;

  • Przestrzeganie zasad BHP;

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Twój profil

  • Znajomość podstaw oraz doświadczenie w pracach montażowych w firmie produkcyjnej (minimum 1 rok);

  • Wykształcenie techniczne (w przypadku braku doświadczenia zawodowego);

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi;

  • Posiadanie predyspozycji w wykonywaniu prac technicznych oraz zdolności manualnych;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole;

  • Dbanie o jakość produktu;

  • Zdolność pracy na wysokości (do 3 m);

  • Posiadanie uprawnień będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Premię frekwencyjną,

  • Dodatek transportowy,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej po 3 miesiącach,

  • Bony na Święta,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Owocowe poniedziałki,

  • Możliwość nauki języków obcych,

  • Finansowanie kursów, takich jak SEP, UDT i inne.

Dołączając do nas masz szansę na rozwój swoich umiejętności w stale rozwijającej się Firmie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 854696294