2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter - praca w branży automotive

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż. Naszymi partnerami są m. in. Volvo, Porsche, Audi, BMW, Ferrari, Tesla, Daimler, MAN  i wiele innych.

Miejsce pracy: Niemcy, Węgry, Belgia, Włochy, Szwecja i inne

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz bądź w ustalonym, preferowanym przez Ciebie terminie!

Kluczowe obowiązki: montaż wyposażenia hal z branży motoryzacyjnej.

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy wykonywaniu prac monterskich (jeśli jednak go nie posiadasz  -oferujemy możliwość przyuczenia)

  • umiejętności obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka itp.),

  • gotowości do pracy w delegacjach zagranicznych,

  • zaangażowania oraz chęci do pracy,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź inne (typu suwnice, zwyżki),

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia,

  • Darmowe zakwaterowanie oraz zorganizowaną logistykę do miejsca pracy,

  • Odzież roboczą oraz narzędzia,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu,

  • Możliwość długoterminowej współpracy w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912424370