2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Płock
Dodane 08 kwietnia 2024

Monter pokryć dachowych

Wynagrodzenie

22 000 - 25 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój Zakres Obowiązków:

-        Montaż Izolacji (membrana dachowa);

-        Montaż pokryć dachowych na obiektach przemysłowych;

-        Montaż wykończeń dachowych;

Nasze Wymagania:

-        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;

-        Doświadczenie w montażu membran PVC na dachach płaskich;

-        Brak lęku wysokości;

-        Mile widziane wykształcenie w kierunku Dekarza;

-        Znajomość języka angielskiego będzie atutem, ale nie jest wymagana;

Oferujemy:

-        Stawka €25.78/h

-        Dieta tygodniowa wysokości €181.68;

-        Gwarantujemy około 48 godzin tygodniowo;

-        Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych;

-        Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę o prace z pełnymi świadczeniami;

-        Długoterminowy projekt z możliwością stałej współpracy

Numer licencji: 27941

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 877124033