2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Praszka
Dodane 14 kwietnia 2024

Monter pojazdów i urządzeń transp-Brygadzista -Blyss Polska-Lasowice W

Lokalizacja

Praszka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Zakres obowiązków

- Realizacja zadań w wyznaczonym terminie , ustalonym z Kierownikiem produkcji,

- Delegowanie zadań pracownikom i ciągła kontrola w ich realizacji,

- Odpowiedzialność za terminową i zgodną z wymogami jakości realizację zleceń produkcyjnych,

- Realizacja wyznaczonych przez firmę planów produkcyjnych,

- Koordynowanie zadań i merytoryczne wsparcie pracowników,

- Inicjowanie i wdrażanie akcji usprawniających i optymalizujących proces produkcyjny,

- Kontrola roboczogodzin pracowników,

- Kontrola przestrzegania zasad BHP i przeciwpożarowych,

- Dbanie o narzędzia pracy i kontrola ich zużycia

Nasze wymagania

- Doświadczenie w branży metalowej, automotive lub pokrewnej oraz w kierowaniu zespołem pracowników min 5 lat

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność motywowania zespołu

- Dobrze rozwinięte kompetencje miękkie, komunikowania się oraz rozwiązywania konfliktów

- Wykształcenie średnie - techniczne

Oferujemy

- umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,

- szkolenie wdrożeniowe.

Benefity

- Stabilną choć pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

-Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym.

-Dodatkowa przerwa w pracy,

-System kwartalnych premii motywacyjnych,

-Podstawowy pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia oraz o członków rodziny,

-Dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,

-Możliwość przystąpienia do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego,

-Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania.

Lokalizacja

Praszka,

Opolskie

Opolskie, Praszka
ID: 848035842