2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Randstad
Dodane 14 czerwca 2024

Monter podzespołów

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz być częścią firmy, która jest liderem w swojej branży?

Nowoczesna firma z branży elektronicznej zaprasza do współpracy na stanowisku Monter podzespołów

Miejsce pracy: Bydgoszcz

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnymi składkami ZUS, urlopem i zwolnieniem lekarskim)
  • zapewniamy kilkutygodniowy okres wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • po pełnym wdrożeniu możliwość przejścia w szeregi Klienta
  • atrakcyjnie wynagrodzenie podstawowe +premia
  • pakiet benefitów Randstad Plus - karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach i kawiarniach
  • dofinansowanie do posiłków
  • opiekę konsultanta

zadania

  • diagnostyka urządzeń elektronicznych
  • definiowanie modułów, elementów wymagających wymiany w oparciu o dokumentację techniczną
  • wymiana komponentów elektronicznych
  • prawidłowe złożenie urządzenia
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego

oczekujemy

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki oraz naprawy płyt PCB (wykształcenie elektronicznie będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w tym czytanie schematów ideowych)
  • umiejętność rozpoznawania komponentów elektronicznych
  • umiejętność ręcznego lutowania komponentów SMT oraz THT (obsługa stacji lutowniczych)- mile widziane
  • certyfikat IPC będzie dodatkowym atutem (ale nie jest warunkiem koniecznym)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920602303